Profesyonel iş yaşamında işle ilgili terimler, söylemlerden dolayı genel İngilizce bilgisi yetersiz kalabilmekte, akademik programlar ise iş hayatında duyulan ihtiyacın çok üzerinde olabilmektedir.

Çeşitli sektörlerin profesyonellerine yönelik oluşturulan iş İngilizcesi programları ile uluslararası iş dünyasında kendinizi öne çıkarabilirsiniz.

Profesyonellere yönelik olarak anlaşmalı okullarımızda verilen programlar şunlardır:

  • Business English: İş dünyası profesyonellerine, ağırlıklı olarak yönetim, finans vb. alan çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen programdır.

 

  • Health Care English: Sağlık sektörü çalışanlarına mesleklerini uluslararası arenada yapabilmeleri için gerekli İngilizce seviyesini kazandırmak programın temel amacıdır.

 

  • Legal English: Uluslararası şirketler ile çalışmak isteyen avukatlar ile yine uluslararası kuruluşlarda görev almak isteyen hakim/savcılar için ihtiyaç duydukları mesleki İngilizce bilgisini kazandırmak program hedeflerindendir.

 

  • Military English: Mevcut İngilizce bilgisini askeri terim ve teknik bilgileri öğrenerek geliştirmek isteyenlere yönelik olarak düzenlenmektedir.