Yurt dışında dil eğitimi almanın avantajlarından en önemlisi, öğrenmek istediğiniz dili dilin konuşulduğu ülkede pratik yaparak ve duyarak öğrenmektir. Bu sayede o dili sadece öğrenmez aynı zamanda yaşarsınız ki insanların yaşadıklarını hatırlaması daha kolaydır.

Anadili İngilizce olan tüm ülkelerde anlaşmalı dil okullarımızın olması sizlere istediğiniz ülke ve istediğiniz okulda dil eğitimi alma fırsatı tanımaktadır.

Yenedu olarak düşük maliyetli ve kaliteli okullarımızla hizmetinizdeyiz.

Çalıştığımız okullardan bazıları:


ICOT College

ICOT College, 8 yıllık önemli deneyime sahip Dublin, İrlanda merkezli bir İngilizce Okuludur. Sınıf içi ve dışındaki öğrencilerin aktif katılımını kolaylaştırmak için okul sürecini ve öğrenci deneyimini birleştirebildik.

Çok fazla araştırma ve birikime dayanarak, hizmetlerimizin kalitesi her geçen gün geliştirilmektedir. Her yeni öğrenciye ve onların yaşam deneyimlerine uyum sağlıyoruz.Sadece bir İngiliz okulundan daha fazlası, hayalinizin bir parçası olmak için buradayız.

Yeni bir kültüre karşı çıkmak zor olabilir, ancak bu meydan okumaya kimin ve nasıl karşı çıktığını yaşamınızın kaderini tamamen değiştirebilir.


Hansa Language Center calısma ortakları

1969 yılında kurulan Hansa Language Center Kanada’nın en yaygın ve köklü dil okullarından biridir. Toronto şehir merkezinde 2 farklı kampüsü ile hizmet vermektedir. Hansa çok sayıda İngilizce sınıfı ve esnek programlara ilave olarak çeşitli geziler, spor ve sosyal etkinlikler sunuyor.


English School Of Canada 

Yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahip olan English School Of Canada bu süre zarfında 50’deESC Logon fazla ülkeden 30.000’in üzerinde öğrenciye hizmet vermiştir.

English School OF Canada yetişkinlere yönelik programlarının yanı sıra 12-17 yaş arasına yönelik Summer Teen ve 14-18 yaş arasına yönelik Young Leaders ile ön plana çıkmaktadır.


New College Group NCG Logo

New College Group Ireland, Euro bölgesinde İngilizce’nin anadil olduğu tek ülke olan İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır. Avrupa’nın tekno merkezi ve Facebook ve Google gibi şirketlerin evi olan Dublin gerek Avrupa’yı keşfetmek gerekse İngilizce’yi yaşayarak öğrenmek için mükemmel bir tercih.


Active Language Learning (ALL)

ALL, Dublin şehir merkezine 15 dakika mesafede yer alan, 30 yıllık geçmişe sahip bir aile işletmesidir. Her öğrencinin potansiyeline ulaşma konusunda güçlü bir inanca sahip olan ALL, odak noktasını  öğrencilerin gerçek dünya İngilizcesini kullanmayı öğrendikleri pratik sınıflar olarak belirtmektedir. ALL İngilizce Dil Hizmetleri Akreditasyon ve Koordinasyon kuruluşu ACELS tarafından akredite edilmiştir.

 


Language Studies International 

LSI InterLSİ logonational Education’ın ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve İngiltere gibi İngilizce’nin anadil olarak konuşulduğu pek çok ülkede faaliyeti bulunmaktadır. Mümkün olan en iyi dil öğrenme tecrübesini öğrencilere yaşatmayı ilke edindiğini belirten LSI International 1965’den bu yana faaliyet göstermektedir.